Hakkımda


Merhaba hoşheldiniz.
Ev hanımlarına iş imkanları adlı bloğumu ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederim
 
Mutlaka aklınıza gelmiştir..."Acaba sabah 8 de uyanmak zorunda olmadığım, evden çalışabileceğim bir iş yok mudur acaba?" sorusu.Bir ev hanımı olarak bu soruyu ben 2005 yılında kendime sordum.Pekçok iş deneyimim oldu.Uzun süren araştırmalar yaptım.
En sonunda hepimizin evinde olan ama sadece facebook,sohbet, haber okumak yada oyun oynamak için kullandığımız internetin gücünü keşfettim ve artık bu yolla çoook güzel paralar kazanıyorum.
İlk paramı kazandıktan sonra yakınlarıma öğrettim.Ve şimdi de sizinle bu bilgileri paylaşmaktan çok mutluyum.
Ha bu arada geçen facede biri diyorki senin amacın eğitim seti satmak mı? diye.Ben bu para kazandıran sistemleri tanıtırım ve bu sistemleri öğreten kaynaklarıda tanıtırım sen bunları almışsın veya almamışsın beni ılgılamaz.Fakat bloğumuza reklam alarak para kazanmak bizim en doğal hakkımız diye düşünüyorum.
Ne demişler;Ya öğrenen ol, yada öğreten.Bir üçüncüsü olma.
Ben bu işleri öğrenmeye başladığımda o zamanlar bu işi öğretecek kaynaklar yoktu.Deneme yanılma yöntemiyle hem çok zaman, hemde para kaybettim.Bu yüzden şimdi o zaman göre şimdi daha avantajlı.Bende bu deneyimleri burada paylaşıyorum.
Yani önce birincisiydim.Şimdi ise ikincisiyim.Sende Üçüncüsü olma!

Sevgilerimle...
 
evde anket doldur para kazan
                    

1 yorum:

  1. Merhaba evde iş imkanı verebilmemiz çok güzel o kadar çalışmak isteyen bayanlar varki maalesef çocuklar nedeniyle bi arkaya atıyorlar bi bayanın kendi kazancını ihtiyaçlarını görebilmesi kadar güzel bi şey yok tüm kadınlar kendi ayaklarının üstünde durabilmeli inş yorumumu okursunuz bende evde iş imkanı istiyorum tesekkurler

    YanıtlaSil

Sizde bir yorum bırakın.Yorumlarınız bizim için değerlidir.Teşekkürler...

Evde İnternetten Para Kazanma Yolları

Evde internetten para kazanma yolları -En çok kazandıran iş imkanlarını açıklıyoruz.Hemen kazanmaya başlayacağınız evde iş imkanı burada. ...