Yazarımız olun


Sitemizin konusu ile ilintili özgün makalelerinizi bize e-posta ile gönderin yayınlayalım.Dilerseniz isminiz ve fotoğrafınızıda gönderebilirsiniz.Deneyimlerinizi paylaşmaktan mutluluk duyarız.İletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

“Paylaşmak Güzeldir”


Not: Evden yazı yazarak para kazanmak isterseniz http://www.yazitorstarter.com adresini ziyaret edin.

evde yazı yazarak para kazanmak

2 yorum:

 1. Adsız03:14

  Okadar ziyaretçiden birtanesi bile şuraya yorumunu yapmaz mı? İnsan okuduklarının tatminine %25 izleyici yorumları ile varır...ama olumlu ama olumsuz. Her gün evdeyim ve iki aydır işsizim, bilgisayar başında ne yapabilirim diye bakınıyorum. 40 yaşında erkek işsiz vatandaşım.
  evden satış ve makale yazı işleri bana uyar gibi geliyor ama benim için başlangıç maliyeti gibi sorular cevapsız. Türkiye gerçeği bu belki...iş önerilir,onnnn numara iş gibi tanıtılır herşey çok güzel.Gözünü kapatsan ancak bu kadar güzel hayal edebilirsin. Başlamadan Meslek Odaları, Belediye, depozito ve açtırma ödemeleri,defter tasdikleri, ticari faaliyette bulunacak ve kazanç elde edeceğim diyecekseniz kimseye sölemeyin, Devletin kulağına gider teşvik edeceğim diye dış kabuğunuzu almak için ilk sıraya giriyor.
  Nerdeee o bismillahirrahmanirrahim diye kepengini açıp kapısına gelen ilk müşteriyi, belki siftah yapmamıştır diye yanındaki esnaf komşusuna gönderen anlayış?

  Murat ÇETİN

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Adsız05:24

   Murat bey evde yapabileceğiniz çok güzel bir iş önerebilirim size.Ben bu işi yaparak ayda 700-800 lira bir ek gelir kazanıyorum.Ben emekliyim ve evde oturduğum yerde bilgisayr başında kazanıyorum.İlgilenirseniz bu linkteki videoyu izleyin ve başlayın:http://umys.org/

   Sil

Sizde bir yorum bırakın.Yorumlarınız bizim için değerlidir.Teşekkürler...

Evde İnternetten Para Kazanma Yolları

Evde internetten para kazanma yolları -En çok kazandıran iş imkanlarını açıklıyoruz.Hemen kazanmaya başlayacağınız evde iş imkanı burada. ...