4 Kasım 2012 Pazar

Evde İş


Evde iş yaparak para kazanmak hem sosyal hem de ekonomik olarak fayda sağladığı bir gerçektir.
Günümüzde  iletişim ve eğitim amacıyla bilgi elde etme aracı olarak insanlığa hizmet eden internet ile evde iş yapabileceğinizi ve çok güzel gelir elde edeceğinizi biliyor muydunuz?

Sadece bir bilgisayar ve internet bağlantısıyla evde iş yapabilirsiniz.
Bu yazımızda internet üzerinden herkesin yapabileceği, benimde kazanç yöntemim olan, en kolay ve çok kazandıran evde iş seçeneklerini size sunacağım.

evde iş
Evde iş imkanı

Dediğim gibi bugün artık herkesin evinde internet mevcut.Hatta günümüzün 3 5 saatini internet başında geçiriyoruz.Yani tek biz değil,bugün türkiyede 35 milyon internet kullanıcısı var ve birçok kişi internet üzerinden evde iş yaparak geçimlerini sağlıyorlar.
Bende bunlardan biriyim.İnterneti kullanarak evde iş yapıyorum ve bu yolla para kazanıyorum.

İnterneti kullanarak evde iş yapmanın birçok avantajı var.
Mesela hiç kimse ile muhattap olmuyorsunuz.İstediğiniz saatte bilgisayarınızı açıp çalışmaya başlıyorsunuz.Patron dediniz yok,erkenden kalkmak ve işe gitmek yok.
Yani ben bu işi çok seviyorum.

Evde iş yapmanın en kolay yolu ve birinci yöntemi anket doldurmak.Kayıt olduğunuz anket firmaları sizin e-mail adresinize anket formları gönderiyorlar.Sizde bu anketleri kendinize göre seçenekleri tıklayarak doldurup gönderiyorsunuz.

Anket başına 3 ila 7 dolar para kazanıyorsunuz.Kazandığınız parayı banka hesabınıza havale ile gönderiyorlar.Bu işin nasıl yapıldığını detaylı bir şekilde buradaki yazımda açıklamıştım.

İnternetten çalışarak evde iş yapmanın bir diğer yoluda satış ortaklığıdır.Yani herhangi bir sermaye koymadan bazı firmaların ürünlerini internetten pazarlayarak komisyon kazanırsınız.Kazandığınız komisyonlar otomatik olarak banka hesabınıza yatar.

Tabiki bu firmalar güvenilir firmalar çünkü siz onlara para kazandırıyorsunuz ve onlarda size belli bir miktar komisyon veriyorlar.Bu iş ile ilgili detaylı bilgiyide buradaki yazımdan öğrenebilirsiniz.

Bu ikinci yöntem anket işine göre biraz zahmetli ama emek harcarsanız inanın bana kazancınızın bir sınırı olmaz.
Ben iki yöntemide kullanarak evde iş yapıyorum ve bu işi seviyorum.

Size önerim diğer boş işlerle uğraşmayın.Zaman ve para kaybından başka bir işe yaramıyor.Tecrübeyle sabit :) • Evlere İş ile ilgili aramalar;
 • evlere iş veren fabrikalar
 • evlere iş verenler istanbul
 • evde iş imkanı
 • evlere iş veren yerler
 • evlere iş verilir eleman ilanları
 • evlere iş verilir istanbul
 • evlere iş veren firmalar
 • evlere iş verenler1 yorum:

 1. zeynep00:34

  verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.ben anket işine başladım gerçekten çok kolay ve zevkli

  YanıtlaSil

Sizde bir yorum bırakın.Yorumlarınız bizim için değerlidir.Teşekkürler...

Evde İnternetten Para Kazanma Yolları

Evde internetten para kazanma yolları -En çok kazandıran iş imkanlarını açıklıyoruz.Hemen kazanmaya başlayacağınız evde iş imkanı burada. ...