Ana içeriğe atla

Evden satış yapmak istiyorum

Evden satış yapmak
Evden satış yaparak para kazanmak
Evden satış yapmak istiyorum diyerek bir arayış içine girdiyseniz, hemen elinizin altındaki fırsatları görmeye başlayacağınızı söyleyebilirim.

Değişik güzel şeyler üretmek gibi bir yeteneğiniz varsa, evinize ciddi bir gelir getirmek için bu ürünlerinizi internet üzerinden satışını yapabilirsiniz.
Ev yapımı ürünlerin trendi günümüzde gittikçe artıyor. Ayrıca internette bu tür ürünlerin satıldığı bir sürü pazar bulunuyor.

Fakat bu tarz sitelerde satış yapmak neredeyse bir sanat.Çünkü bu sitelerde başarılı olmak için oldukça uzun bir çalışma ve planlama gerekmekte. Sizin ürettiğiniz el işi ürünleriniz zaten tam zamanlı bir iş gibi tüm zamanınızı alsa da, satış işlemleri için de vaktinizin çoğunu ayırmanız gerekecektir. Sizlere başlamadan önce bazı yardımcı fikirler sunmak istiyorum.
Evden satış yapmak günümüzde artık hayal değil.Hele hele internetin yaygınlaştığı bu günümüzde pekçok ev hanımının internetten evden satış yaparak güzel paralar kazandığını biliyor muydunuz?
Peki evde ne satarak para kazanabiliriz?
Merak etmeyin size katolok işini tavsiye etmeyeceğim.Bilenler bilir belki pek çoğunuz katolok işi yapmışsınızdır.Yani üye bul, katolok tanıt gibi ele avuca hiçbir şey geçmeyen network marketing sistemi gibi kandırmaca işleri pek çoğumuz tecrübe etmiştir.
Benim size bir evin kolaylıkla geçimini sağlamak ya da ek gelir elde etmek için altın bir bilezik niteliğinde bir evden satış yapma tekniğini tanıtacağım.
Peki nedir bu evden satış yapma tekniği?
Aslında sorunun cevabı çok basit.Birçok kişinin böyle bir kazançtan haberi dahi yok?Haberi olanların ise bir kısmının buna inanası gelmiyor.Kalan diğer bir kısımının ise, nereden başlayacağı konusunda yardıma ihtiyacı var.İşte bu evden satış yapma tekniğini sizlerle paylaşmak istedim.

Bu işi kimler yapabilir?


·  Ek iş yapmak isteyenler
·  Emekliler için.
·  Ev hanımları için.
·  İnternetten para kazanmak isteyenler
·  Önyargısız ve kazanmayı gerçekten isteyenler
·  Günde ortalama 2 saatini internet başında geçirecekler için.
·  Evinde bilgisayarı ve interneti olanlar
Ayrıntılı bilgi için sizi bu işin uzmanına yönlendirmek istiyorum.Detaylı bilgi için buraya tıklayın


Yorumlar

 1. Adsız06:12

  ben öğrenciyim ve sattığım yerler tarafından marjinal olarak görülen takılar yapmaktayım. ve de bu yaptıklarımı nereden satabilirim?

  YanıtlaSil
 2. Hamit ince04:33


  Evde internetten para kazanmak isteyenler için e-ticaret öneriyorum. Ben anlamam demeyin zaten onlar bütün sistemi kuruyor ve size siteyi kurulu teslim ediyor. Ürün tedariği vs herşeyi onlar hallediyor. Siz sadece sitenizin reklamını yapıp müşteri sayınızı arttırıyorsunuz.

  YanıtlaSil
 3. https://www.facebook.com/groups/354755544730168/ GRUBA KATILIRMISINIZ LÜTFEN TEŞEKKÜRLER

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Sizde bir yorum bırakın.Yorumlarınız bizim için değerlidir.Teşekkürler...

Bu blogdaki popüler yayınlar

Ek iş olarak ne yapabilirim?

Merhaba hanımlar,çoktan beridir sizlerle paylaşımda bulunamadım biliyorum.Gerek işlerimin yoğunluğundan gerekse malumunuz ev hayatı çocuklar derken, zamanın nasıl geçtiğinin farkında bile olamıyoruz bazen...


Pekçok kişi halen evde ek iş olarak ne yapabilirim? diyerek e-mail veya yorumlarında soru sorarak bir arayış içinde...Bildiğiniz gibi ev hanımlarına evde iş imkanı adlı bir facebook sayfamız bulunuyor.Bu sayfadanda çok soru gelince bu yazıyı yazma ihtiyacı hissettim.


Şimdi gelelim evde ek iş olarak ne yapabilirim? sorusuna...
Hanımlar bildiğiniz gibi önceki yazılarımda da bahsettim gibi eskiden, evde iş olarak,evde kına paketleme işi olsun yada davetiye katlama işi gibi işler yaparak para kazanıyordu ev hanımları...
Fakat günümüzde bu işlerin büyük çoğunluğunu otomatik makinalar yapıyor.Dolayısı ile bu işler eskisi gibi kazandırmıyor.Üstelik çok emek ve zaman harcıyorduk bu işleri yaparken.Şimdi ise zaman değişti artık sadece bize yani kişiye ve insan bilgisine ihtiyaç olan evde …

Evden para kazanmak istiyorum

Evden para kazanma yollarını arayan pekçok kişi ek iş yapmak istiyorum ve evden para kazanmak istiyorum diyerek internet başına oturur ve googlede arama yapar.
Karşılaştığı sistemleri okur araştırır inceler inceler...
Sonuç?

Bu arayışta olanların pek çoğunun eline hiçbir şey geçmez.Elde var sıfır yani.Neden ? Çünkü sadece araştırma yapmak ve evden para kazanmayı istemek, hiç birşey kazandırmaz.Taki eyleme geçene dek.

Evden para kazanmayı gerçekten isteyen kişilerse zaten şu anda para kazanmakla meşguller.
Eğer gerçekten evde iş yapmak ve para kazanmak istiyorum diyorsanız bunun için eyleme geçmelisiniz.Her zaman bana kılavuz olan bu sözü çok seviyorum "başlamak bitirmenin yarısıdır" Evet başlamazsak zaten sonuca varmamız imkansız.
Her konuda olduğu gibi evden para kazanma konusunda da başlangıç yapmak en zor olan bölümdür.

Pekçok kişinin bu konu hakkında bihayli zorluk çektiğini biliyorum.
Evden para kazanma konusunda gerçekten niyetli iseniz size bu konu hakkında bir yol har…

Evden Yapılabilecek İşler

Evde yapılabilecek işler mi arıyorsunuz? Evde oturarak para kazanmak isteyenler; en kolay ve kazançlı evde yapılabilecek ek işler burada!
Yeniden merhaba.Uzun bir aradan sonra evde yapılabilecek işler adlı yazımla sizlerle beraberiz.
Evet sevgili hanımlar hepimizin ortak sorunudur evde ek iş yapmak ve para kazanmak...

Günümüzde ihtiyaçlarımız artığından dolayı artık herkes bir ek iş arayışında doğal olarak.Kimimiz aile bütçesine katkı olsun diye kimimizde boş zamanlarımız değerlendirmek için evden yapılabilecek işler arayışına gireriz.

İşte bu yazımızda sizlere en iyi ve kazançlı evden yapılabilecek işler nedir ? ondan bahsedeceğim.

Bildiğiniz gibi hakkımda bölümünde bahsettiğim ve benimde bu yöntemlerle evde para kazandığım yöntemleri sizlerle paylaştığımı söylemiştim.
Günümüzde herkesin evinde bir bilgisayar ve internet mevcut.Dolayısı ile binlerce ev hanımı interneti kullanarak para kazanıyoruz.Hemde evde kolay bir şekilde.Nasıl mı?

Şimdi evde yapılabilecek en iyi 2 yöntem nedir ?o…