29 Aralık 2015 Salı

Evde yapılacak işler 2016

Evde Yapılan İşler
Merhaba hanımlar,malumunuz üzere yeni yıla şurada sayılı günler kaldı.Şimdiden tüm okuyucularımın yeni yılını en içten dileklerimle kutlarım.

Facebook sayfamızda görüştüğümüz ve sitemizdeki yorumlardan da yoğun istek gelmesi üzerine 2016 yılında da evde yapılacak işler hakkındaki bu yazıyı paylaşmaya karar verdim.

Aslına bakarsanız ev hanımlarına iş imkanı olarak paylaşım yaptığım bu siteyi sadece hanımların değil,pek çokta evde ek iş yapmak isteyen erkek okuyucularımın da olduğunu biliyorum.

Bu yüzden evde yapılacak işler vede evde ek iş imkanı arayan tüm okuyucularım için, hanım erkek ayırt etmeden paylaştığım bilgilerden azami olarak faydalanmasını umarım.

Şimdi konumuza dönecek olursak; 2016 yılında evde yapılacak işler neler ve evde yapılacak ek işler nasıl yapılır? onları açıklayalım...

Sitemizi takip edenler bilir, daha önceden de evden yapılacak işler adlı yazımda bu işlerden bahsetmiştim okumadıysanız o yazımı da okuyabilir ve bahsettiğim evde yapılacak ek işleri yapabilirsiniz.

Evet değerli okuyucularım; evde ek iş yapmak istiyorum diyorsanız ve evden para kazanmak istiyorsanız artık incik boncuk işlerini bir kenara bırakmalısınız.Yani evde boncuk işi, kına paketleme,nikah şekeri yapma, mandal montajı vs. gibi buna benzer emeği çok, kazancı az olan klasik ve fiziki işlerden para kazanmayı ummayın.

Çünkü günümüz artık bilgi çağı ve daha modern ve günümüze uygun daha kolay evde yapılacak işler var ve pek çok kişinin bu işlerden haberi bile yok!

Bunların pek çoğunu deneyen biri olarak yukarıda bahsettiğim işleri hem bulmak zor, hem yapmak zor, hemde bulduğunuzda elinize geçen para inanın tabiri caizse devede kulak..Kısacası verdiğiniz emeğe değmiyor!Yaptığınız işin parasını alamamanızda işin cabası.

Peki günümüzde evde yapılacak işler nedir? dediğinizi duyar gibiyim :)

Evet hanımlar merak etmeyin evde oturarak herkesin yapabileceği ve evden çıkmadan yapacağınız işlerde de var.Peki bunlar nedir?

Değerli okuyucularım günümüzde evden para kazanma yolları arasında en önemlisi internettir.Evet yanlış duymadınız,artık herkesin evinde hatta cebinde bile internet var. İşte bizde interneti kullarak evden internet vasıtasıyla iş yaparak para kazanacağız.

Nasıl mı?

Şöyle ki;

Günümüzde 50 Milyonu aşkın internet kullanıcısı bulunuyor ve pek çok kişi bunu fırsat bilerek bu işten para kazanıyor.İşte bizde evden para kazanmak için bu pastadan payımızı alacağız.

Bunun için yapmanız gereken ise çok basit sadece internet bağlantısı ve bilgisayar yada akıllı cep telefonu...

Evet bunlara pek çoğumuz sahip değil mi? O zaman hemen hareket geçiyoruz ve evde internetten para kazanmanın keyfini çıkarıyoruz.Tamam mı?

Şimdi ilk olarak evde anket doldurarak para kazanma işinden bahsedelim;

Evet hanımlar benim en çok sevdiğim evde yapılacak işler arasında bulunan iş,anket işidir.
Çünkü hem kolay hemde hiç bir riski yok.Tabiki kazancıda ona göre.Yani öyle ahım şahım bir para kazanılmıyor fakat evde aylık olarak 400 - 800 tl bir ek gelir oluyor.Yani neticede sırtımızda taş taşımıyoruz.Evde oturduğun yerde 1-2 saatinizi ayırarak e-postana gelen anketleri dolduruyoruz ve gönderiyoruz.Hepsi bu.Bu işe nereden,nasıl başlayacağınızı ve detaylı bilgiyi Evde anket doldurarak para kazanma adlı yazımda bulabilirsiniz.

Evde yapılacak işler arasında bir diğeri ise yine interneti kullanarak yapacağınız bir iş olan makale yazarak para kazanma işidir.Evet yazı yazmayı seviyorsanız evde yada cepten yazı yazarak para kazanabilirsiniz.Buda çok kolay vede zevkli bir iş bunun için sadece yazı yazmayı seviyor olmanız gerekli.Evde bu işi yaparak ayda 500-1000 tl kazanbilirsiniz.Bu işe nasıl yapacağınızı ve nasıl başlayacağınızı da Makale yazarak para kazanma başlığı altında bulabilirsiniz.

Yukarıda sizler için en iyi ve en çok kazandıran evde yapılacak işleri paylaştım.Bu işler kafama yatmadı derseniz o zaman Evden para kazanmak istiyorum adlı yazımı inceleyin ve oradaki bahsettiğim evde yapılan işlerden kendinize uygun olanı seçin ve hemen çalışmaya başlayın.Vakit nakittir unutmayın!Şimdiden bol kazançlar.

1 yorum:

  1. miyase00:42

    benim kafama yatan kışın evde yapılabilecek işler arasında en iyi anket işini gördüm ve evde bu işi yapmaya karar verdim...

    YanıtlaSil

Sizde bir yorum bırakın.Yorumlarınız bizim için değerlidir.Teşekkürler...

Evde İnternetten Para Kazanma Yolları

Evde internetten para kazanma yolları -En çok kazandıran iş imkanlarını açıklıyoruz.Hemen kazanmaya başlayacağınız evde iş imkanı burada. ...