20 Ocak 2016 Çarşamba

Evde İş Fikirleri

Evde iş fikirleri
Evde yapılabilecek iş fikirleri
Evde iş fikirleri-Bu yazıda evde yapılabilecek iş fikirleri niteliğindeki bilgileri paylaşıyoruz.En çok kazandıran evde ek iş fikirleri burada.
Evde iş yaparak para kazanmanın en iyi taraflarından birincisi,verimli olabileceğin bir iş yapmak, ikincisi ise özgürce çalışabilmektir...

Yani sevdiğin işi özgürce yapmak diye özetleyebiliriz.

Evet bahsettiğim şey evde iş fikirleri arasında en çok tercih edilen evde internetten para kazanma iş modeli..

Kendi mutfağın, kendi salonun, çalışma odan, yani her şeyi sana ait ve senin olan bir ofis…

Elinde bir fincan kahve ile, hala pijamalarını bile çıkarmamışken, evinin en çok sevdiğin ve en güzel ışık alan yerinde çalışmak ve para kazanmak, inanın böyle bir ortamda dünyanın en güzel ve en zevkli işleri yapılabilir.Çünkü tüm fikir, tüm emek, tüm başarı her şeyi sana ait.

Evde internetten çalışmanın en güzel tarafı ise çalışmak istediğin zamanı kendin belirleyebilmek...Kendini baskılamadan, senin de içine sinecek şekilde özgürlüğünün ve emeğinin bedelini belirlemek de senin elinde.

Evde yapılacak işler arasında internetten çalışmak için herhangi bir sermayeye gerek duymuyorsunuz ayrıca akıllı cep telefonlarının yaygınlaşmasıyla da her yerden çalışma imkanına sahip olabiliyorsunuz.

Yani sabahtan erkenden kalkıp işe gitme gibi tüm sorunları ortadan kaldırabilirsiniz.Özellikle ev hanımı iseniz ve çocuğunuz varsa evde internetten çalışmak tam size göre diyebilirim.

Üstelik sosyal hayattan kopmadan evde ailenize daha fazla zaman ayırabilir ve sevdiğin bir arkadaşınla dışarıda bir kahve içmek gibi esnek zamanları yaratabilmek gibi harika fırsatların da var.

Elbette evde yapılabilecek iş fikirleri bunlarla da kalmıyor.Fakat sevdiğin işi özgürce yapmak isteyen yüzlerce kişi her yeni güne yeni bir umutla uyanıyor.

Evde internetten çalışmaya başladıktan sonra ve geçimimi bu işten sağladığım günden beri her gün değiştiğimi hissediyorum.

Küçük şeylerle mutlu olup, başarısız olduğumda ise sebebini kendimde aradığım, ve burada yazıp sizlerle paylaşmaktan keyif alıyorum.

Sizde bilirsiniz, eskiden sermayesi olanlar ve güçlüler kazanırdı.Bugün bilgi çağında ise,günümüz teknolojisi olan interneti kullananlar kazanacaktır.

Unutmayın!Günümüzün iş ve para kazanma fırsatları internette gizlidir!

Bir önceki  Evde Yapılabilecek İşler başlıklı yazımızda evde internetten anket doldurarak para kazanma ve makale yazarak para kazanma hakkında bilgiler verilmektedir.

14 yorum:

 1. cokihtıyacımvartambenlikişdonermisiniz

  YanıtlaSil
 2. Ben de istiyorum yardimci olabilirmisiniz

  YanıtlaSil
 3. İletişime geçelim lütfen.. artık yeter bende kendi paramı kazanmak istiyorum...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sümeyye hanım evde kendi paranızı kazanmayı istemekte sonuna kadar haklısınız.Bunun için size evde anket doldurarak para kazanmanızı öneririm.Bu işe nasıl başlayacağınızı ve nasıl yapacağınızı burada detaylıca açıkladım:http://evhanimlarinaisimkanlari.blogspot.com.tr/2013/01/evde-anket-doldurarak-para-kazanma.html

   Sil
 4. Adsız16:34

  https://umys.org/?ref=Buldumseni

  YanıtlaSil
 5. Bende bu işi yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yukarda Sümeyye hanıma verdiğim cevap sizin içinde geçerli...

   Sil
 6. benim acilen para kazanmam ve evimin geçimini sağlamam gerek.yardımcı olursanız minnettar kalırım...

  YanıtlaSil
 7. Bende istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  YanıtlaSil
 8. Acil yardmci olurmsnz ltfen

  YanıtlaSil
 9. Acil ise ihtyacm var etiket paketleme gbi isler yapabilirm ltfen yardmci olun

  YanıtlaSil
 10. Adsız14:13

  anketten başka yapcagimiz başka birşey yokmu

  YanıtlaSil
 11. Adsız04:34

  evde acil işe ihtiyacım var etiket ve paketleme işi yapmak istiyorum bilgi verirseniz çok sevinirim

  YanıtlaSil

Sizde bir yorum bırakın.Yorumlarınız bizim için değerlidir.Teşekkürler...

Evde İnternetten Para Kazanma Yolları

Evde internetten para kazanma yolları -En çok kazandıran iş imkanlarını açıklıyoruz.Hemen kazanmaya başlayacağınız evde iş imkanı burada. ...