30 Aralık 2016 Cuma

Evde İş Yaparak Para Kazanmanın En İyi 3 Yolu...

Evde İş-Evde iş yaparak para kazanmak istiyorsanız,evde iş imkanı olarak en çok kazandıran ve tercih edilen yöntemi sizlerle paylaşıyoruz.

Merhaba hanımlar,
2017 yılına merhaba demenin arefesinde olduğumuz şu günlerde tekrar sizlerle beraber olmak için klavyemin başına geçtim.Evde iş yaparak para kazanma konularında bilgiler verdiğimiz Ev hanımlarına iş imkanı adlı bu bloğumuzu ziyaret eden tüm okuyucularımın yeni yılını kutlar, 2017 yılının size ve tüm sevdiklerinize sağlık mutluluk ve bol kazançlı günler getirmesini dilerim.

Evde iş
Ev Hanımlarına Evde İş İmkanı

Evet sevgili hanımlar,2017 yılında da evde oturarak para kazanabileceğiniz ve evde iş imkanı olarak yapabileceğiniz en iyi 3 yöntemi sizlerle paylaşacağım.

Şimdi kendinize mutfaktan bir bardak çay yada kahve alın, hem keyifle yudumlayın, hemde evde iş imkanı yazımı sonuna kadar dikkatlice okuyun.Daha sonra okuduklarınızı ve öğrendiklerinizi uygulamaya geçin.

Yani evet burası çok önemli;blogumu takip edenler bilir...Yaklaşık olarak 4-5 yıldır bu blogta "evde iş imkanı" arayanlara evde yapılacak işler ve evden para kazanma yolları hakkında bilgiler veriyorum.Yazdıklarımı okuyup önerdiğim işlere bir adım atıp başlayanlar şimdi evde para kazanmanın keyfini sürüyor.

Fakat önerdiğim evde iş olanaklarına cesaret edip başlamayanlar ise, halâ internetin başına oturup evden nasıl para kazanabilirim? diye site site dolanıp duruyorlar.Ne demişler;"en kötü karar bile kararsızlıktan iyidir".

Evet hanımlar işe başlamak bitirmenin yarısıdır...Eğer bir adım atıp başlarsanız,emin olun arkası gelir...Evden para kazanmak istiyorum diyorsanız bunun için ilk olarak cesaret edip bir adım atmalısınız.Bir ay sonra kazandığınız ve hesabınıza yatan paraları görünce ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız!

Peki bu nasıl olacak, nedir bu evde yapılabilecek işler ve nasıl başlayacağım? dediğinizi duyar gibiyim.

Merak etmeyin, size en kolay ve en çok tercih edilen evinizin konforunda evde iş imkanı olarak yapacağınız, en çok kazandıran 3 yöntemi açıklayacağım.

Çoğu kişinin ilk adımı atmakta bihayli zorlandığını biliyorum.
Bunun için kendinize uygun, kafanıza yatan sadece bir yöntemi belirleyin ve sadece o işe odaklanarak uygulamaya başlayın!!! Dediğim gibi bir adım atıp uygulamaya başlarsanız kazanmamanız imkansız hale gelir.

Yalnız şunu hemen belirtmek isterim ki bu işlerin üçü de evde internetten yapılacak işlerdir.
Peki neden sadece internetten para kazanma yollarını yazıyorsun?

Evde İş İmkanları


Hemen açıklayım;Bizler evde iş imkanı olarak eskiden, evde boncuk işi,evde davetiye katlama işi,evde nikah şekeri işi,evde tesbih dizme işi,evde mandal işi,evde paketleme işi ve evde kalem işi gibi bir çok işi yaptık ve deneyimledik.

Ancak günümüzde bu işleri firmalar otomatik cnc makinalarda yaptırıyor ve daha ucuza mal ettikleri için evlere iş olarak vermiyorlar.Bu işleri evlere veren firmalar ise çok cüzi bir miktar veriyor yani yaptığınız emeğe değmiyor.Tabiri caizse iğneyle kuyu kazmak gibi kazancı yok denecek kadar çok az...

Bizde bu işlerin bitme noktasına geldiğinden dolayı arayışa geçtik ve artık herkesin evinde ve cebinde olan internetin gücünü keşfettik ve bu işlere yöneldik.

Kendimizin de yaptığı bu işleri zaman zaman bu blogta sizlerle de paylaşıyorum.Önerdiğim işleri yapanlar da evlerinde internet üzerinden,bilgisayardan yada cep telefonundan yaparak çok güzel paralar kazanıyor.

Üstelik bu işlere günde 2 saatinizi bile ayırmanız yeterli...Yani hem çocuğunuz varsa onu ihmal etmezsiniz hem günlük rutin olarak yaptığınız ev işlerinizle hemde eşinizle ilgilenirsiniz.Sosyal hayattan kopmazsınız.
Yani evde internetten iş yaparak çalışmanın pekçok avantajı var.

Bu kısa açıklamadan sonra "evde iş" imkanı olarak yapılacak işleri sırasıyla yazalım;(İşlerle ilgili detaylar için üzerine tıklayın)

Evde İş Yaparak Para Kazanma Yolları    Evde yapılacak işler                                Harcanan emek              Aylık Kazanç

1) Evde anket doldurarak para kazanma       çok az                        800-1000 TL  * * * * *

2) Evde makale yaz para kazan                     az                                700-1000 TL  * * *

3) Evde satış ortaklığı ile para kazanma       Çok                            900-5000 TL * * * *


Aslında daha öncede bu işler hakkında detaylıca bilgi vermiştim.Bu açıkladığım evde iş olanakları hala güncel ve en çok tercih edilen işler...Şimdi size en uygun bir yöntemin üzerine tıklayın,inceleyin ve hemen uygulayın,evden para kazanmanın keyfini çıkarın.

Yok ben çok kazanmak istiyorum.üçünede zaman ayırırım,yaparım diyorsanız ne ala..Ne kadar çok emek o kadar çok kazanç demek.3 yöntemi de ayrı ayrı yapabilirsiniz.

Ama benim tavsiyem birini inceleyin ve size en kolay geleni şeçin ve tabiri caizse ölesiye mücadele verin.İnanın siz istedikten sonra kazanmanızın önünde hiç bir engel kalmaz.

Evet hanımlar internet üzerinden para kazanma yolları arasında evde iş imkanı olarak yapılacak en iyi 3 yöntemi yukarda sizlerle paylaştım bu işlerle ilgili detayları ve nasıl başlayacağınızı, nasıl yapacağınızı öğrenmek için 1 2 ve 3 ün üzerine tıklayın.

Tavsiye ettiğim yöntemi yıldız vererek belirttim.Bundan sonrası tamamen sizin gayretinize bağlı...Şimdiden başarılar ve bol kazançlar diliyorum.


4 yorum:

 1. Peki bir ücret ödememiz gerekiyo mu

  YanıtlaSil
 2. Adsız13:13

  Bende bir ev hanimiyim evde biseyler yapıp para kazanmak istiyorum buna gerçekten ihtiyacım var yardımcı olursanız, sevinirim

  YanıtlaSil
 3. Bende ev hanimiyim evde ek olarak iş yapmak istiyorum lütfen yardımcı olup geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

  YanıtlaSil
 4. Bende ev hanimiyim evde ek olarak iş yapmak istiyorum lütfen yardımcı olup geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

  YanıtlaSil

Sizde bir yorum bırakın.Yorumlarınız bizim için değerlidir.Teşekkürler...

Evde İnternetten Para Kazanma Yolları

Evde internetten para kazanma yolları -En çok kazandıran iş imkanlarını açıklıyoruz.Hemen kazanmaya başlayacağınız evde iş imkanı burada. ...